HAKKIMIZDA

Firmamız 1992 yılından bu yana sağladığı kaliteli hizmetleriyle gerek Kamu Kuruluşlarının gerekse özel sektör kuruluşlarının başarılı bir çözüm ortağı olmuştur. Alınan işin vaktinde teslim edilmesi, yıllara dayanan tecrübe ve teknik donanım firmamızı sektörde aranılan bir konuma getirmiştir.

Neden Boğaziçi Asfalt

Asfaltlama hizmetleri konusunda kalıcı çözümler ancak alanında uzman ve deneyimli kişilerin hassas uygulama bilinciyle gerçekleşebilir. Firmamız, verdiği uygun asfalt fiyatlarıyla, alanında uzman ekibinin deneyimlerini ve hassas uygulama bilincini sizlerle paylaşmaya daima hazırdır.

Misyonumuz

Günümüz şartlarının en önemli kavramlarından biri olan zamanı verimli kullanmak, bu minvalde alınan işin belirlenen süre içerisinde teslim edilmesi, iş güvenliği yönetmeliklerini hassasiyetle uygulamak ve bunları çevreci bir anlayışla yerine getirmek; kaliteli hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır.

Vizyonumuz

Sektörün ihtiyaçlarına hızlı, güvenilir ve de ekonomik çözümler sunmaya devam etmek, kalite çıtamızı hep daha yükseğe taşımak başlıca hedeflerimizdir.